Я всегда говорил отцу, что читая фантастику, мы узнаем будущее, а читая историю просто повторяем то что уже было :)
13 Января 2014

Участники

Участники
Pa-ha,
:blink: :lol:
ЦИТАТА
Лавр , про , зорю рубінів бачимо . Нега ! Фрак снігів - на портулак веселок знесений посмішками ! Лів гул , зорь чорнослив висів . У, зорі - на барці ! Снігом троянд Йдуть , слепя блакиті порт , візерунок садів. У барка як би промінь йому дарує ЛУНИК . Гора небес - бутон метнула зорь троянд. Співав соловейко , про , флер - богам магічні фуги .
І я лепо співав :
' Золотисті - ял , про , кіс -
сінник , зліт , про , лоз ,
вод ! А стогін - до верхів !
Під спирту кишлаків -
я омитий , пив я ром .
Я і ти - будемо в чому? -
Яр вогонь троянд хорів ,
ярок я ! Лали псів -
вон, снів брижі так тиха :
Схід , погляд , тина моху ,
троянд вид жалюгідний візерунок ,
річки лун - з коридор ,
бал , сонет сну , зорь такт
плазма троянд - ось . чудак -
дарує тост. Сад , гори!
Там оракул зорі
яро , мило віщав -с :
' Я регалії здав -
у вікні вару лугів.
Ось рот , Сара , біл. поклик :
він верб пекло! Ас , кіно ,
о, нив зорь - зелено ! ' .
Я співав , звисаючи , лив - дум залп.
Я б - ухилявся від прямої відповіді , і палав -
портулак з вин і троянд !
Бор густіє , про , лоз !
Ладен , Ян , здивував ,
лані світ , поле звив ,
бал , сонет сну ! Зорь такт ,
плазма троянд - ось ! чудак -
Востер , палкий - шумимо -
ось забій мізки мирз ,
зол у кіс : у багні - дзвін ,
зорі гам - у пелен ! '
І я лепо співав :
' Золотисті - ял , про , кіс -
сінник , зліт , про , лоз ,
вод ! А стогін - до верхів !
Під спирту кишлаків -
я омитий , пив я ром .
Я і ти - будемо в чому? -
Яр вогонь троянд хорів ,
ярок я ! Лали псів -
вон, снів брижі так тиха :
Схід , погляд , тина моху ,
троянд вид жалюгідний візерунок ,
річки лун - з коридор ,
бал , сонет сну , зорь такт
плазма троянд - ось . чудак -
дарує тост. Сад , гори!
Там оракул зорі
яро , мило віщав -с :
' Я регалії здав -
у вікні вару лугів.
Ось рот , Сара , біл. поклик :
він верб пекло! Ас , кіно ,
о, нив зорь - зелено ! ' .
Я співав , звисаючи , лив - дум залп.
Я б - ухилявся від прямої відповіді , і палав -
портулак з вин і троянд !
Бор густіє , про , лоз !
Ладен , Ян , здивував ,
лані світ , поле звив ,
бал , сонет сну ! Зорь такт ,
плазма троянд - ось ! чудак -
Востер , палкий - шумимо -
ось забій мізки мирз ,
зол у кіс : у багні - дзвін ,
зорі гам - у пелен ! '
:blink: :lol:

Участники

Участники
ЦИТАТА
Были???
ЦИТАТА
Угу.
Avtolubitel, мы 2-го января в 7 утра приехали, напротив администрации надпись из льда была "С новым годом" 3-го в обед я в ДНС мимо шёл, смотрю букву "С" уже расхерачили, а 4-го кажется (край 5-го) от надписи не осталось ничего :facepalm: ЗЫ: И мы ещё боремся за звание "Город высокой культуры и быта" (с) очень известное кино





