Do prdele psaní obtížné. Předmět hovno nebyl studován. Neměl věnovat básně, epigramy nepište, nedělají filmy. Nenajdete některý z filmu věnovaného hovno. Náhodou jsem našel jen jeden dětský příběh o ježka, který hovno na hlavu. To ježek s hovno na ostnatý hlavě běží lesem, otravovat zvířata, snaží se identifikovat vlastníka hovno. Já bych nechtěl být ježka, který hovno na hlavu. Zeptejte se proč? Představte si sami sebe v místě ježek s obosranoy hlavou? Pochopit, co je problém? Nefunguje? Tak si představte, že váš zadek náhle ostnatý? No, jak se utírat ostnatý zadek? To je stejně ... A Ass hovno a otřete bolestně ... Tady obosrany a trny v lese. A pak celá hlava na hovno! Ostnatý hlava. Proto morálka. Tento les je lepší být plešatý, než kousání.
Si všiml, že mezi politiky a vedoucí mnoha plešatý, ale ne pichlavý? A proč ne? Koneckonců, s ostnatý hlavu snazší se dostat k moci! Tak to je pravda, ale kdo jsou, co potřebujete, s obosranoy hlavou. Dokonce i plešatý a tam obosranomu těžké odolat, protože důvěra lidí padá. Stačí snižuje důvěru lidí, stejně jako hovno s holou hlavou. Co mám dělat? Na restrukturalizaci?
Takže, o hovno. Mimochodem, je stále ještě není známo, jisté, jak psát - ". Lejno" "Do prdele", nebo Ward jasně zdůrazňuje obě slova, a navrhuje doplnit jak do slovníku. Jak to? Přemýšlejte o tom, proč Ward ve slovníku - hovno? Toho, že jeho malý hovno? A proč také zdůraznil sám - Word? Pravděpodobně v hloubi duše i počítačový program, si uvědomuje, že je srovnatelný s hovno. A nabízí se přidat do stejného slovníku, který už ležet a "hovno" a "hovno".
Předmět hovno pečlivě ututlat médii. A více než pilně některé útoky a katastrof. A proč ne? Je hovno horší teroristický útok, nebo katastrofa? Pro napájení - ano! Žádná moc neobstojí konkurenci hovno. Představte si, že najednou nemá mluvit o hovno? Reproduktor s důležitou osobou se bude vysílat v televizi: "Dnes, Kreml porušil přes kanály. Do Šťastnou shodou okolností, ne hovno nebyl poškozen. Na místo zesnulého ministra pro mimořádné situace Sergej Šojgu Th osobně přímé důsledky katastrofy. ". Nebo - "International zprávy. V Kremlu dnes naše hovno hovno setkal zahraniční velvyslanectví a podal mu protestní nótu v souvislosti s hovno politiky své země. "A lidé by všechno o něm diskutovat. Co hovno, proč je tu tolik hovno, a to, co zahraniční hovno liší od té naší? A kdo pak si myslí, že ministři a poslanci?
Nebo přímém přenosu Státní dumy. Jen místo sněmovny na židlích zhroutila hovno. A na stupních vítězů - hovno.
Ne, moc být účastníkem hovno - sebevražda. Úřady se obávají, že v oblasti hospodářské soutěže, rivality a opozice. I když je to - hovno.
Shit asi hodně, to je všude, dokonce uvnitř nás, ale my máme skoro nic o něm vědět. Jsme záměrně vyhnout prohlídku tohoto tématu. A proč ne? Je téma hovna něco horšího, jako je zahraniční politika? Tak proč diskutovat o politice a hovno - ne? Pak znovu, diskutovali ne každý politik. V případě, že politická špína a zapáchá, je to také mlčí o jako hovno.
A na druhou stranu, když člověk vstoupí do něčeho, no, tam je hovno, nebo party, pak je nejprve všichni vypadají s nějakým pocitem háklivý. To znamená, že na jedné straně, jako je člověk, je třeba říci, že šel příchuť. No, na druhou stranu - společenské záležitosti jako hovno - je to osobní. Stejně jako všechny předstírat, že se nic nestalo, ale trochu výčitky svědomí. No, je třeba říci o tomto muži. Možná, že neví, co se stalo. Nebo počkejte, až se ti samí lidé začnou smrdět. Teď, nebo na schůzi. Mluvím o hře. Pak znovu, v případě, že osoba ve sračkách, můžete mu zašeptal, otřel. A jestli je ve hře? Myslíte si, že to půjde a utírat? Ne, strana ne náhodou spustit. A když člověk dělá to vědomě, pak chování ostatních. Nebude vymazán na odlehlém místě. Naopak, bude to všechno ukáže, že má takové víry. Představte si, že takový hovno se stalo? Chůze lidi, vůně a všem říká, že má takové víry? No vážně .. lepší hovno, než party - smrdí méně.
Proč ještě žádný vědec studoval vlastnosti hoven?
Opravdu, všimněte si, jak velké fyzické stavy vody. Solid - led, tekutý -voda, pak pára - plyn a plazma dokonce dělá .. U každého státního -Custom jméno. Pile disertační práce, plešatý akademiků a stále na vodě, je známo jen málo .. Nyní se hovno. Ne, ne v ruce vzít. Osušte ruce ... A není to o sobě ..., a ne na klávesnici .. Jen jsem se obrazně řečeno. Vezměte jako příklad hovno. Nebo vzorek pro srovnání. Kolik fyzická státy mají hovno? K dispozici jsou pevné, je kapalina, se uschlé a má dokonce i plyn. Ale nějak, na rozdíl od vody, ve které všichni nosí jedno jméno - hovno. Jak to? Proč se voda při změně stavu mění svůj název, a hovno je hovno? Buď proto, že je základem vesmíru hovno, jeden a neměnné středu vesmíru? Nepravděpodobné.
Mimochodem, když to bylo poprvé vytvořeno hovno? Toto téma stydlivě ignoruje i Bible. Adam byl první muž. Ale on nebyl první, kdo hovno v ráji. Opět platí, že Bible, než Adam už tam byl dofiga všechna zvířata a ptáky, což znamená, že tam byl někdo na hovno. Je možné, že tyto stejné Adam ráje byly slušně zasrat. Jak to víme? A přemýšlet, jak mohl vzít "ráj", pokud to nebylo pro organická hnojiva? Ty některý chalupník to potvrdí. Paradise je na hovno! Mimochodem, to je možné, že Adam a Eva vyhnáni z ráje jen proto, že někdo hovno na nesprávném místě. Možná, že někdo jen hovno na toho hada, který byl později volal pokušitel. Je možné, že, nebo je to jedno, protože se kousne někoho, nebo on je kousnut Adam v okamžiku, kdy Adam hovno. Vidíte kde hovno? Je to stejně! Ale protože téma hovno přijal ticho, byl vynalezen krásnou pohádku s jablkem. No, kdo by měl být vyhnán z někoho z ráje, protože jablka? Tam je ten malý jablka? Nebo je to JZD zahrada s krytem a pistolí? Nepravděpodobné.
Stačí se podívat, že je nezbytné, kam hovno a bude žít v ráji! To je poučení z celé Bibli.
A proč v nemocnicích vzít analýzy hovno? Vzhledem k tomu, hovno na člověka můžete dozvědět mnohem víc než všechny své autobiografii. Vzhledem k tomu, biografie psány lidmi, a lidí, nebo lže, nebo mylný. A do prdele - nikdy nelže a nikdy se nemýlí. "Jak se máš, nemocný" - zeptal se doktor. "Jsem zdravý," - říká pacient.
"A vaše zdorovishko něco - shit" - tiše zašeptal hovno z analýzy. A otázka, kdo bude věřit víc než lékař? Man? Nebo hovno? To je něco, co stejně ... "Vy, kteří věříte víc, já nebo to hovno!" - Pobouřený křičí pacienta. "Samozřejmě," - říká, že dobrý doktor. A smutné myslet na sebe, "Samozřejmě, hovno." Od té doby se v názoru jakýkoliv lék hovna v hodnotě nade vše.
Pravda - v prdeli! Shit - to je pravda!
Ying víno Veritas - pravda ve víně, pronesl Dren latinu. Samozřejmě, nemohla pronést - John hovno Veritas. Neslušný nějak. Ale na druhou stranu, když se člověk pil hodně, se dostane opilý, že? To je pravda, v hovno. To je pravda. Pouze v upivshiysya hovno člověka je schopen pochopit pravdu - k nám promluvil moudrý latina. A to, co je pravda, bude mu rozumět? Zeptejte se ho, a on řekl - "Život -! Do prdele". A bude mít pravdu ...
A myslím, jak snadné je být hovno? Zde je místo, kde dělal nálepku "smutný hovno"? Je to tak Pushkin vymyslel? "Sad hovno - kouzlo oči ..." To sotva. Ne, samozřejmě, občas to našel záchvaty deprese, ale fascinují hovno? Nepravděpodobné. Zatímco někteří umělci se snažili psát hovno obrázek. Myslel jsem, že za vysoké umění. Ukázalo se, všechny stejné hovno je hovno. Pevně a navždy, jako základ vesmíru.
No, pokud se domníváte, na druhou stranu? A zda je "gay shit"? Nebo "nadšený shit"? Upřímně, nesplnil. Hovno se stalo hlavně nudný. A proč ne? Zkuste si představit sami sebe v místě hovno.
Zde se leží v teplé a útulné střeva, sní o světlé budoucnosti. Mimochodem, každý hovno stane dříve či později světlou budoucnost. Druh světla na konci tunelu. Tak, že lžete v tomto teplém a temném světě, mluvíte o krásné, světlé světa, ve kterém se právě nacházíte, když se stal velký a tvrdý.
A konečně, ty svítí jasné oslepující světlo a první výkřik "BUNCH" přináší vás nejkrásnější světě.
Shock. Ano, na první pohled, že jsi v šoku. Stejně tak, všichni kolem, takže jasný a krásný. Všechno je bílá. A jakmile začnete zvykat na tento svět, jak se rána - to jasně bílý svět nosit ve vlhkých a temných kanalizace .. Nebo ještě hůře, nejprve nasrut dolů. To znamená, že ti, kteří by žili bok po boku poslední dny, se považuje za své sousedy a přátele, se ukázalo, že je obvyklé hovno! Ano, spadl na hlavu! A kromě toho, pak obossut, hodit nedopalek cigarety na vrcholu, šťavnaté harknut a pak přijít nazmar. A shonu života dostanete za zablácené proudu přes kanály. Jak ten čas letí ... !!! Mohlo by se zdát, že včera jste právě otevřeli oči, sní o životě v přední část, a pak bum, a jste na vo ... All kompaktně la komedie. A za to, co přišel na tento svět? Z důvodu rychlosti plavání v kanalizačním životě?
No, je tam dostatek informaci k odvahy? To je něco, co stejný.
A pokud je to rustikální silniční WC Muhodrischenske? Mysleli jste si, že máte světlou budoucnost? A pak bum! Parta! Ah-ah-ah-ah! Buch! A opět v nevědomosti o jejich přátel. A opět vzdálené světlo na konci tunelu. Teprve teď je tam - top! A nyní není světlo, následuje světlé budoucnosti. Je to jen někdo, zavřít dveře, aby záchod zapomněl, tady je lehký a dělá jeho cestu k věci. A není jasná budoucnost v tomto životě nemáte zářit. Celý svůj život strávit tady ve tmě provinční stojatých vodách. No, v nejlepším případě, budete mít z pračky v kolektivní oblasti, kde se podmínky deště, nečistot, vlhkosti ohavnost a stejný hovno jako vy. Ano, život je nudný provinční hovno.
Dobře, řekněme, že v okolí přírody, krásné pláže, slunce, západ slunce, jít dolů k moři. Kolem holky v bikinách. Whiskey, martini ... Ale to všechno není k dispozici pro vás, protože jste - hovno. Ty leží na písku, smutně sledoval západ slunce a pomalu vysychá s papírem na hlavě. Ano, je to nádherný svět, ale vy jste v tomto světě - hovno! Existuje něco, aby se dostal do malomyslnosti? Dalším bude. V tomto světě, všimnete si, zda některý blondýnka, je to jen říci, "Fu", v nejlepším případě. Hezké, že na vás - tohle si všiml? Myslím, že ne.
A "Fu" je v nejlepším případě. V nejhorším případě to může vypadat nesměle kolem, sednout si a hromadit u stejné hromady. Dobrý den, já jsem tvoje teta. Ne čeká?
A že se bude lepit na to svinstvo? Dokonce věděl, co řekne, "Jdi do prdele, do prdele." Nebo možná budete starat o to svinstvo? Will, samozřejmě. Přinejmenším proto, že i když všechny ostatní sračky taky, ale to svinstvo vám nějak blíž! Řekl bych, že - teplejší!
I s vědomím, že spolu s tímto hovno jste odsouzeni strávit zbytek svého života společně. To je jen krásné romantické melodramy všechny. "Myslíte si, přísahám, že být věrný, dokud vás smrt nerozdělí?" - "Ano, má drahá!" - "Miluju tě, miláčku!"
A všechno, co v životě je banální. Dva hovno dohromady vadnou přední části televizoru. I když mouchy není možné oddělit je. Jo, jo! To je pro lidi smrt přichází v podobě staré ženy s kosou, a na hovno smrt přichází v podobě much. No, jen tehdy, pokud některé psí hovna nazhretsya ne dříve.
"Myslíte si, přísahat, aby věřící k sobě, až se mouchy nebudou vás oddělil?" - "Puk, drahý" - "Pshshshsh, drahoušku ..."
A i když to bude kobylka vám po zbytek života na "Říkal jsem ti, kurva, dej všechno na sebe, jsi mě zkazil moje nejlepší léta, ale kdyby to nebylo pro tebe, tak bych si vzít náhle hovno !!"
A právě tiše pozorovat západ slunce a přemýšlet, "Ale kdo jsi, do prdele - je třeba podívat se na sebe!". A tak, den co den, postupně kalení.
No, a dodává optimismus? To je něco, co stejný. Sad hovno.
A představte si, že dumpingové život ve veřejném WC. Ano, někde na schodech. To je místo, kde životní úroveň může být viděn! Celý život jste řekl, že jste hovno bez poznámek, a kus papíru - muž. A jen jednou v tomto světě, zjistíte, že jste taky, s papírovým hovno. A rozdíl mezi vámi mají pouze jeden kus papíru, co. Vyhrál hovno rublu podterli a vložit na vrcholu pro všechny vidět. Podnikatel v pohodě typ. S kořistí. A tamto kotyah dolar. Takže - oligarcha. A to s jednoduchým kusem papíru - jako proletář. A to vše z prstu otřela .. Gopnik znamená, že i na kus papíru, na vydělal. Osvědčení o uvolnění do odpadu soucit - pak policajti nepřinesly. A to banda velký a leták z vrcholu - a pak hovno strana sjednotila! Oni teď moc a dívat se dolů na všechny! No, vlastně všichni vypadají dolů jen vrchní hovno. A zbytek prostě ochotně podporuje náhradu. Typ vertikální sílu. A pak před volbami další hovno, snaží se dostat na vrchol, všechny sliby hovno světlo na konci tunelu. Ale víte co, je to jen světlo ochke provinčním WC.
A pak se podíváte na svět kolem sebe, to je jiná. A podíváme-li se - všichni stejný sračky! To se stalo jednodušší? Sad hovno.